Wsprółpraca

Zapraszamy do współpracy

Jeśli prowadzą Państwo pralnie chemiczną, pralnie wodną, myjnie samochodową lub inny punkt usługowy w woj. zachodniopomorskim to serdecznie zapraszamy do współpracy w zakresie pośredniczenia w świadczeniu usług prania dywanów, wykładzin, mat wejściowych i chodników.

Dzięki nam poszerzą Państwo swoją ofertę o Automatyczne Pranie Dywanów „NA WSKROŚ” w kąpieli wodnej, co w praktyce przynosi  dodatkowy zysk bez żadnego ryzyka, czy własnego wkładu finansowego. Wszystkie punkty przyjęć wyposażamy w niezbędne materiały takie jak: cennik, regulamin, bloczki przyjęć, wszywki do oznaczania dywanów, ulotki przedstawiające proces prania dywanów oraz oznaczamy punkt przyjęć i szkolimy personel. Nasz kierowca odbiera i dostarcza dywany nawet trzy razy w tygodniu a czas usługi prania dywanów trwa maksymalnie 5 dni. Nasi pracownicy przed praniem sprawdzają dywany pod kątem ewentualnych uszkodzeń, robią zdjęcia, mierzą i wyceniają całą usługę. Dla ułatwienia współpracy rozliczamy się z Państwem raz w miesiącu na podstawie faktury z pełnym zestawieniem usług pomniejszonych o prowizję.   

A jeśli w swojej ofercie posiadają Państwo już pranie dywanów jednak jakość usługi świadczona przez podwykonawcę nie jest zadowalająca i istnieje ryzyko utraty klientów na swoje usługi, należy to jak najszybciej zmienić. Bo „CZAS TO PIENIĄDZ” a odzyskanie zaufania klienta jest bardzo trudne a czasami niemożliwe.

Zachęcamy do kontaktu pod tel. 511474394 lub marek.pralnia@wp.pl