Jak pierzemy dywan?

Przedstawiamy Państwu proces prania dywanów metodą na wskroś:

Dywan jest odbierany od klienta, mierzony i znakowany, otrzymuje swoją metkę i numer, następnie jest trzepany automatem trzepiącym , który gwarantuje porządne wytrzepanie, co można zobaczyć na zdjęciach w galerii.

Następnie dywan jest wstępnie prany i płukany. Po wstępnym płukaniu odbywa się pranie za pomocą automatu szorującego z jednoczesnym dozowaniem odpowiedniej chemii do danego dywanu, i ponownie jest płukany czystą wodą pod bezpiecznym ciśnieniem. Potem zaś zwijany jest w rulon i umieszczany w specjalistycznej wirówce do dywanów która również mogę państwo zobaczyć na zdjęciach w galerii lub filmikach .

Wirówka o dużej mocy  posiada 1200 obrotów na minutę, dzięki czemu dywan jest niemalże suchy co skraca czas schnięcia i podnosi jakość, gdyż 94% wody, resztek brudu i chemii wylatuje z dywanu pozostawiając go czystym.

Następnie dywan trafia do suszarni, gdzie przez kilka godzin schnie, a gdy jest już suchy zostaje ponownie odkurzony i przechodzi kontrole jakości po czym jest pakowany i gotowy do wydania.