Pralnia dywanów "Koral"

Kilka słów o nas…

Kilka słów o nas…

Początki…
Jest 2010 rok, podejmujemy wyzwanie. Inwestujemy w profesjonalne maszyny oraz szkolenie. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby podnieść poziom wykonywanych usług. Jakość i zadowolenie klienta stają się najważniejsze. Z pomocą dla naszych pomysłów przychodzą fundusze unijne.

Jako pierwsi w regionie kupujemy profesjonalną wirówkę do dywanów i wdrażamy w życie wiedzę zdobytą przez lata w największych pralniach w Polsce. Praktyka u profesjonalistów (ponad 25 lat doświadczenia) pozwala nam w szalonym tempie zdobywać nowe kwalifikacje. Rośniemy w siłę. Grono zadowolonych klientów rośnie a nasza praca staje się pasją. Podejmujemy nowe kroki i nowe inwestycje. Zdobywamy środki na nowe urządzenia; kupujemy automat trzepiący, suszarki, automaty piorące, auta dostawcze oraz pełną paletę środków czyszczących. Modernizujemy budynek pralni i przenosimy się w nowe miejsce. Wszystko dla profesjonalnej jakości.

Dziś bazując na solidnym zapleczu naszej firmy rozpoczynamy kolejny etap. Rozszerzamy obszar działania, aby podwajać krąg zadowolonych klientów.

Przygoda trwa nadal!

A poprzeczka musi iść jeszcze wyżej i wyżej!